Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6-on hogyan...

Samsung Galaxy S6-on hogyan lehetne beállítani, hogy a névjegyzékben legyenek telefonszámok? Hogyan tudnék telefonszámokat elmenteni, rögzíteni?

Figyelt kérdés

A névjegyzéket megtaláltam, de hogy hogyan lehetne telefonszámot rögzíteni, azt nem.


Illetve egy másik kérdésem is van. A telefonom kb. fél perc után lekapcsolja a képernyőjét, ez még rendben is van. De egy idő elteltével (kb. 10 perc?) a telefon magától lekapcsol, és nekem újból be kell lépnem. A kérdésem, hogy hol tudom beállítani, hogy ezt ne csinálja?

Megjegyzem, hogy ezt csak az előtt csinálta, mielőtt beléptem volna, és úgymond a operációs rendszer normálisan elindult volna. Azóta egész végig próbálgattam, mi hol található benne, és nem volt időm megvárni, amíg kikapcsol, szóval nem tudom, hogy most is csinálni fogja-e. Jó, lehet, hogy több mint 10 perc után kapcsol ki, de a lényeg, hogy itt most nem a képernyő lekapcsolásáról van szó, hanem tényleg lekapcsol, és újból kapcsolhatom be, és írhatom be a jelszót. Ezt hol tudnám beállítani, hogy ne csinálja? Hiszen ha hívást várok, akkor nem tehetem meg, hogy 5 percenként a kezembe vegyem a telefont pl. a munkahelyen.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2018. okt. 2. 22:51
 1/5 anonim válasza:

Nekem S6 Edge-m van nem tudom mennyire más a külömbség, de hátha tudok segíteni. :)


Telefonszámot a névjegyzéken belül, a jobb alsó sarokba lévő tárcsázóba lehet elmenteni. Beírod a számot és kiírja, hogy felvétel a névjegyzékbe.


A kikapcsolással nem tudom mi lehet a probléma, de a képernyő zárolási idejét lehet változtatni a Beállítások -> kijelző -> képernyő időkorlátjánál.

2018. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A kikapcsolással már nincs gond, mert éjszaka nem kapcsolódott ki. Viszont így sem tudom hogyan lehetne használni a névjegyzéket :(
2018. okt. 3. 10:39
 3/5 anonim válasza:

Az első vagyok.


Ha belemész a névjegyzékbe ezen a két módszeren keresztül tudsz felvenni embereket:

[link]


Ha a jobb alsót választod, azaz a tárcsázót, akkor a szám beírása után fel tudod venni az embert:

[link]


Biztosan más valamiben a készülékünk, de szerintem ott is hasonló elhelyezésben lehetnek a szükséges gombok. :)

2018. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, sikerült megoldanom :D Köszönöm szépen!
2018. okt. 3. 12:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Van még valami. Amikor bekapcsolom a telefont, a kezdőképernyőn megjelenik, hogy "tartalom másolása a régi eszközről" Tudniillik én a régi telefonom Sim kártyáját használom. Ezért kéri ezt. De nem tudom beállítani, hogy ne kérje. Esetleg tudnál benne segíteni?
2018. okt. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!