Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is rühellitek a mobilt?

Ti is rühellitek a mobilt?

Figyelt kérdés
Én nagyon! Ki is kapcsoltam! Végre szabadon élhetek!
2018. okt. 3. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2018. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%
Az már rég probléma ha téged a mobilod irányít.
2018. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, én is arról ábrándozom néha, hogy ha majd nem lesz vállalkozásom, nyugdíjat megérem, jól kikapcsolom.

Addig meg szívás.

2018. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is.

Múltkor azon röhögtem, hogy amikor elkezdtem dolgozni, akkor betárcsázós net volt és nem mehetett egész nap, mert drága, csak néha lehetett bekapcsolni. Most meg a telefonon bárhol, bármit meg lehet nézni.

Viszont az hiányzik, hogy ha kiléptem az irodából, akkor senki sem hívott fel, mert nem volt mobil, vagy nagyon ritka volt, és gép sem volt otthon mindenkinek, és azt sem munkára használta, úgyhogy e-mail-t sem küldtek már munkaidő után, amire választ vártak volna.

Tényleg szabadabb volt ilyen szempontból régen.

Viszont a világ végén is útbaigazításhoz jutok a telefon segítségével. Ez meg azért kényelmesebb.

Szóval vannak előnyei, hátrányai is.

2018. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
42%
Mit kéne rühellnem rajta? Bárhol elérhetnek telefonon az ismerőseim? Bárhol hozzáférhetek az internet adatrengetegéhez, komplett térkép van a zsebemben bárhol is vagyok, egy kezemben elfér a számológép, zenelejátszó, naptár, stb. Természetesen a hátam közepére se kívánom egyiket se, annyira borzasztó...
2018. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nincs mit utálni rajta.

Eszköz.


Minden este kikapcsolom, minden hétvégén kikapcsolom, minden privát alkalomkor kikapcsolom, és nem teszek róla bejelentést a gyakorin. Szabadabb sem vagyok tőle.

2018. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-es vagyok:

Nem érdekel, ki, milyen emailt küld munkaidő után. Másnap reggelig várnia kell.Versenyszféra, mégis túlélik.

2018. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A mobil csak egy eszköz. Mit lehet rajt rühelleni? Ez olyan mintha a kanalat rühellnéd. Használd arra amire való és ennyi.
2018. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Jobb volt mobil nélkül régen..
2018. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem rühellem, mert nincs miért. Akkor használom amikor akarom.

Én nem használok olyan alkalmazásokat amik értesítéseket küldenek, ha ennek köze lenne a kérdéshez.

2018. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!