Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple watchhal sok helyen...

Apple watchhal sok helyen lehet fizetni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Oda csak paypass elerhetoseg szukseges?
2018. okt. 3. 20:20
 1/5 anonim válasza:
Magyarországon hivatalosan nem elérhető az Apple Pay, tehát nem tudsz vele fizetni. Kivéve, ha azon ország bankjánál bankolsz, ahol elérhető az Apple Pay.
2018. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leginkább sehol.

Csak az Apple Pay-t támogatja, az meg idehaza nem támogatott. A lyúzer ájfonosok 2018 végén még mindig nem tudnak mobillal fizetni.

2018. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:(
2018. okt. 3. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

#2:


Egy kezemen meg tudom számolni, hány nem "lyúzer" nem ájfonost láttam eddig bárhol telefonnal fizetni (a fővárosban esetleg, de vidéken nem jellemző, gondolom őket meg simán leparasztozod.. na, mindegy).


Minden esetre bosszantó, hogy ez nálunk nem működik, erről azonban (meg sok más, USA-ban, Németországban elérhető, nálunk nem szolgáltatással kapcsolatban igaz) nem az Apple tehet elsősorban, hanem az adott ország jogrendszere, bürokráciája, stb. Ha van egy szolgáltatásom, amit a világon bárhol használni lehet (a technikai feltételek nálunk is adottak), nyilván a cég lenne a legboldogabb, ha használnák, legyen az bármilyen kicsi ország is. Valószínűsítem, hogy azon megy a vita, ki mennyit tesz zsebre a fizetések után..

2018. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy, esetleg nem kéne korlátozni legalább azt a fránya NFC chippet, így legalább harmadik felek appjai is tudnák használni. Ja, ez még mindig az Apple, ilyen még véletlenül sem történhet meg.
2018. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!