Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? (P20 Lite, Mate 20 Lite)

Figyelt kérdés

Most szeretnék új telefonra váltani és kettő tetszett meg, és éreztem azt, hogy azok nekem megfelelnének, de egyik nap úgy vagyok vele, hogy sikerült, eldöntottem, aztán másnap megint elgondolkodom.


A Huawei P20 Lite és a Mate 20 Lite az a két telefon.

Sokban nem különböznek, azt hiszem a processzorba, az egyikben újabb Kirin van. A Mate 20-nak elvileg jobbak a kamerái, bár néhany megapixel a különbség és sokan mondták már nekem, hogy nem csak a mpx számít.

Nos, az akkumulátor ami a P20 Lite-ban 3000 a másikban 3750, meg ugye a P20 Lite kisebb.


A két telefon közt egy 20-30 ezres különbség van és ezért sem tudom mennyire érné meg azt a pénzt rádobni és Mate liteot venni.


Kicsit összeszedetlen lett a szöveg, elnézést.


Szóval melyik érné meg és miért?

(Más telefon ajánlásokat ne írjatok, mert már minden létező telefont megnéztem ebben az árfekvésben és nekem ezek tetszettek meg)


Válaszokat köszönöm!



2018. okt. 7. 12:23
 1/3 JOK3R[HUN] válasza:
Azt hallottam a a sima P20 Lite jobb mint a Mate
2018. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia én is most vàlasztottam nem sokà megveszem P20lite azért döntöttem így mert én iPhone 6s és Samsung Galaxy A5 kozott vàlasztottam igazából belsőleg nagyon komoly főleg àràhoz képest...újonnan 80eft és sztem ilyen rammal procival nem találsz ennyiért telót hát ami nekem nem tetszik benne az aksi ..kicsi lehetne nagyobb na és persze a kijelző...sima IPS lehet inkább valami amoled mert ugye a P20prot már megcsinàltàk úgy és az kell is !! Ennyit tudok hozzà fűzni
2018. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi válaszokat.

Igen, jelenleg én is jobban hajlok a P20 Lite felé.

2018. okt. 11. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!