Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A domino most opció miért...

A domino most opció miért csak appon keresztül kapcsolható be?

Figyelt kérdés

Mi ez az aljas húzás a telekomtól, mi a hátsó szándékuk? Így akarnak kontrollt szerezni? Ha tudnám sem tenném fel az appjukat! Legalább fizetőssé is tették, hogy 30 naponta meg kell újítani?

Többet nem tudok erről, Titeket kérlek, hogy világosítsatok fel, köszönöm!



2018. okt. 8. 04:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A weboldalon is bekapcsolható.

Bejelentkezel a számoddal és az 5 jegyű kóddal, aztán itt megtalálod:


Testreszabás ➡ hívás ➡ domino most

2018. okt. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jut eszembe:

Nem fizetős, de ha minden igaz, 19 jan 31 -ig lehet csak megújítani 30 naponta...

2018. okt. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem fizetős.
2018. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Így akarnak kontrollt szerezni? "

Így akarnak rávezetni az online ügyintézésre.

Egy alkalmazás kifejlesztés költsége köszönő viszonyban sincs az élő erős ügyfélszolgálatok fenntartásának költségeivel.

Amit lehet, kiszerveznek.

Nem mindegy hány telefonos kisasszonyt kell parkoltatni valahol hogy várja a hívásod a dominó most kapcsolgatására.

Az, hogy kivonják a most opciót a piacról, az a többi szolgáltató kínálatán is múlik. Mivel máshol sem elérhető ilyen mértékű kedvezmény, semmi sem indokolja hogy megtartsák.

A kereslet és a kínálat egyensúlyban kell legyen.

A kevés ügyfél kevés bevétellel jár. A sok ügyfél becsalogatása kedvezményekkel pedig ugyanezt jelenti. És a szolgáltató nem jótékonysági intézmény.

Kínál valamit, ha tetszik akkor használod, ha nem tetszik, akkor elfelejted.

2018. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek: [link] nálam nincs ott!
2018. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam hasonlóan néz ki a webes felületen, mint az 5. válaszolónál, de a tetején az első doboz a Domino Most, ami pillanatnyilag aktív. Lehet, hogy ha épp nem aktív, akkor nem látható, csak az app-ban? Vagy a bánat tudja, sosem lehet ezeknél tudni.
2018. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is első helyen van, de az appból kapcsoltam be...

Talán tényleg csak akkor látható, ha aktív?


Sok olyan funkció van, ami csak a webes felületen érhető el jelenleg, de akad pár, ami csak az appban látható... Mostanában sok náluk az efféle hiba... Sokan írtak szülőket emlegető értékelést az "új" alkalmazásukról, ami eléggé gyengén sikerült kísérlet...


Arra, amit én írtam úgy válaszoltak, hogy a megszólítás a mondat elején nem is az én nevemet tartalmazza, szóval programozást sem kell tőlük várni, ha az olvasás sem megy... Itt tart a cég... Siralmas.

2018. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alex Fly ***** válasza:

Az az aljas húzásuk, hogy teljesen díjmentesen felajánlják, hogy 9 Ft-os percdíjjal telefonálhatsz, ha akarsz.

Ennyi. Mindössze annyi a dolgod, hogy a Telekom appban bekapcsolod ezt az opciót.

És senki nem kényszerít sem arra, hogy igénybe vedd ezt a kedvezményt, sem arra, hogy telepítsd a szoftvert.

Hol itt a probléma?

2018. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hol a probléma? Próbáld ki az új alkalmazásukat. Ott a probléma.


Ígérgetik, hogy javítják, de egyenlőre nem történt semmi...

2018. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem találtam meg az appjukban, sztem nem jól lett megcsinálva. A pc-s felületen se lehet beállítani, amiket írnak, nincs olyan opció, se okostelefonon, se pc-n.
2018. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!