Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone bluetooth-os headsetet...

Iphone bluetooth-os headsetet hogy lehet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy nem eredeti headsetet,a porblemam az,hogy egyszere csak az egyik headsetreszet erzekeli es azon szol a zene,a csomaghoz ket fules jart,nemtudom hogy en csinalok valamit rosszul vagy a hamisitvanyok csak 1helyen tudnak szolni.
2018. okt. 8. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
.
2018. okt. 8. 18:55
 2/4 A kérdező kommentje:
+
2018. okt. 9. 19:38
 3/4 JOK3R[HUN] válasza:
Úgy kell hogy be mész Bluetooth a telefonon és a bleutoothos fejhalgatót is bekapcsolod és be kapcsolod a telefonod mindenki lássa (mármint ne csak a párosított eszközök)így rá lehet csatlakozni... Ha nem müködik akkor nem tudom bocsi
2018. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig stimm,en is igy csinaltam,a problema az hogy a folest kulon kulon erzekeli,azaz talal egy xy,es es masik xy-t is ha ranyomok egyikre csatlakozik,ha a masikra akkor helzi mindkettonel hogy csatlakozva de akkor is csak az egyiken szol a zene
2018. okt. 10. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!