Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fogják majd javítani az...

Fogják majd javítani az akkumlátor problémát a közel jövőben ios 12-n?

Figyelt kérdés

Az 5s-m ios 12-vel nevetségesen gyorsan merül.

Anno 11.2.5-el használtam rendesen és úgy is mindig 50% körül hosztam haza suliból. Most kb 1,5-2 óra használattól lemerül annyira. Volt, hogy egész délelőttöket néztem rajta videót(letöltött) és voltam 70%-on, most egy 20 perces videó leszed 5-7%-ot. Hallottam, mikor kijött anno az ios11, azzal is voltak ilyen bajok és javítva lett. Reménykedjek a fixáláson vagy egy powerbank beszerzése ajánlott lenne?

A home gomb+ kibekapcsoló gombos dolgot már csináltam rajta. Az ios12 telepítése előtt 100% volt az akku kapacitás. A telefon maga jól működik, szóval váltani nincs kedvem.



2018. okt. 8. 17:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

*hoztam


A nyelvtan nácik úgytűnik itt is jelen vannak xdd

2018. okt. 8. 19:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nem nyelvtan náciság, nem egy vesszőt rontottál el.
2018. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A nyelvtanom mindig is szar volt.

Ékezeteket írok, szóval a korosztályom felénél, így is jobb.

2018. okt. 9. 15:35
 14/15 anonim ***** válasza:

Nevetséges az egész ájfon bagázs.

Én nem járatnám le magam ilyen pót akkumlátorokkal.

Úgy nézki aki ilyet használ mint egy vietnami dzsunhel harcos.

2018. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Android felhasználók is használnak power bankot egész szép számmal.

Az meg még mindig Iphone.

2018. okt. 9. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!