Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamelyik szolgáltató (pl....

Valamelyik szolgáltató (pl. Telekom, Vodafone, vagy Telenor ) feltöltő kártyás telefonról elveszik 30 nap után a nem lebszélt egyenleg? Tehát nem lehet átvinni a köv. Hónapra?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szerint 30 nap után lenullázták az egyenlegét.Ez létezhet?azthiszem Telekomos de érdekelne,hogy a másik kettő szolgaltatónál is lehet ilyen?
2018. okt. 8. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát ha van egy csomagod, amiben van mondjuk 80 perc ingyen hívás, és annak mondjuk csak a felét használod, el akkor az megmarad-e következő hónapra?

Ha ez a kérdés, akkor a válasz: nem.

Ez minden szolgáltatónál így van, a mobilnetnél is.

2018. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csak akkor nullázzák ha nem beszéli le 30 napon belül, erre találták ki hogy nagyobb összeggel töltsd fel a telót és akkor tovább felhasználhatod az összeget érdeklődj a telefonos üzletekben.
2018. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 ezerrel lett feltöltve és azt mondra,hogy lenullázták Neki.Ez minden szolgáltatóra igaz,hogy nem nullázzák le ha nagyobb a feltöltött összeg?
2018. okt. 8. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:

El kell olvasni az adott szolgáltató adott csomagjára vonatkozó szabályait, a véletlenszerű részinformációk ezt nem fogják pótolni.

De azért egy példa. Ha én a Telekomos Domino egyenlegemet 3000 forinttal feltöltöm, akkor az 1 év után fog lenullázódni, HA nem töltöm fel hamarabb.

Tehát a a 364. napon még van belőle és feltöltöm, az is megmarad. Hasonló rendszer van a többi szolgáltatónál is. Meg persze sok más is lehet.

Az hogy 30 nap után, az hülyeség. Nem tudom mi történt, utána kell járni.

2018. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, átsiklottam a feltöltő kártya felett.

Olyan nincs, hogy lenullázzák, ez nem így működik, mindenképp érdeklődjön utána.

2018. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Mindenkinek!

2018. okt. 8. 19:57
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem nemrég járt le az 1 év az utolsó feltöltés óta, nem nagyon használtam a telefont, de mikor lejárt, akkor még volt türelmi idő, hogy a szám ne szűnjön meg, aztán feltöltöttem a kártyát és a fennmaradó egyenleg is rajta volt.

Vannak olyan csomagok, ahol 30 napig érvényes a feltöltés, kvázi hasonló, mint az előfizetéses, csak az egyenleg lenullázódik és következő hónapban újra rá kell tölteni. Apámnak ilyen van a telekomnál.

2018. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de 15 ezer ft-os feltöltés is elveszhet 30nap ill. 1hónap letelte utan?
2018. okt. 8. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs de olyan csomag van hogy pl 100perc ingyen beszélgetés 1 hónapban bármely hálózatba, de ha te nem beszéled le akkor elvész ez,nem lehet átvinni a köv,hónapra.
2018. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!