Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook-lakók, ki segít nekem?

Facebook-lakók, ki segít nekem?

Figyelt kérdés
Ha telefonról messengeren üzenetet küldök, mit jelent az, ha az üzenet végén a pipa jelet a címzett FB profilképe váltja fel? Én eddig azt hittem, hogy azt jelenti, hogy a címzett látta az üzenetet. De ma az történt, hogy lemondtam egy messengeren egyeztetett találkozót (nem paci-csaj randi!), kb. 10 perc múlva megjelent a címzett profilképe. Megnyugodtam, hogy tudja, nem fogok menni. Később kaptam egy üzenetet, hogy 40 percet várt rám, utána hazament. Ezek szerint a profilkép megjelenése nem azt jelenti, hogy látta az üzenetet?
2018. okt. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De azt jelenti, valószínűleg neked is bugos, velem is előfordult már ez.
2018. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Az nem jutott eszedbe, hogy nem nyugtázta, te facebook lakók gyöngye?
2018. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, azt jelenti az esetek 99%-ában, hogy látta. Elhiszem, hogy vannak amúgy ilyen hibák, de inkább az szokott lenni, hogy ke van csatlakozva a betről a másik, figyelmetlen, stb.
2018. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egyetértek hármassal.

az is lehet, hogy be van lépve egész nap a gépén, mondjuk, de közben a maga fizikai valójában nem ül ott, és akkor is hajlamos a acebook látottként nyugtázni dolgokat.

2018. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem telefonról használja a messengert. Amikor elküldtem az üzenetet, nem jelezte a telefonom, hogy elérhető. Ezért néztem sűrűn, hogy látta-e.

Mindenkinek köszönöm a választ!

2018. okt. 9. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!