Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
ildikó 71 nevű felhasználó kérdése:

A Pixar pack matricacsomagot szeretném telora! Az áruházbol sajnos ki vették! Az eredeti kellene amibe gif is van! Valakinek ötlet?

2018. okt. 8. 20:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék rendelni egy U8 típusú smart karórát de sajnos olvastam, hogy sok belőle az utánzat. Ez szerintetek eredeti lehet? És ez az USA-ból és nem Kínából jönne.
Mikor várható egy snapchat alkalmazás windowsphone-ra? Sajnos leszedték az összeset az áruházból és az eredeti még nem jelent meg, az kb mikor érkezik?
Hogyan tegyem vissza X8 ra az eredeti 2.1-es Androidot? Sajnos F@SZ voltan és nem csináltam back upp-ot :/
Van egy SonyEricsson W910i típusú telóm. Hogy tudom itthon rátenni az eredeti szoftvert? Mert vodafone-nál vettem és lassan lejár a garancia is ezért szeretném ha nem a...
A Pixar pack matricacsomag kellene telora! Az áruházbol sajnos ki vették! Az eredeti kellene amibe gif is van! Valakinek ötlet?
Dantax mnd 49 tv-hez hol találok olyan távírányítót ami talál hozzá s az adásokat is be lehet állítaní? Költözéskor elveszett az eredeti sajnos!

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!