Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Debrecen Plazában lévő Vodafon...

Debrecen Plazában lévő Vodafone üzletről valakinek élmény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sok a várakozási idő? Milyenek a ügyintézők?

2018. okt. 10. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég hamar sorra kerülsz..

Ügyintézők pia szaguak,,beröhögnek,,finganak,,remeg a kezük,,és ordibálnak,,ha kész vagy akkor kirugják alólad a széket,,és kivágnak az ablakon...

Intézd inkább online...

2018. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát kiégés volt, az biztos! Amúgy elsőként 15 perc várakozás után egy dagadt csajhoz kerültem. Egész rendesen viselkedett, csak hülyeségeket csinált! Feltöltött nekem egy olyan kártyát, ami már le volt tiltva!! Kifizettem, odaadta a számlát és viszlát!

Otthon észleltem, hogy a sim kártyát nem lehet bekapcsolni, ezért másnap visszamentem. Akkor már egy torzszülött pasas volt bent! Ő mondta, hogy igen, a feltöltés valóban nem sikerült az előbb említett ok miatt. Ezért a számlát már le is sztornózták. Mondtam neki, hogy akkor inkább adja vissza a pénzt. Azt mondta, hogy nem lehet!!! (ez nyilván hazugság) Csak egy másik tel.szám feltöltésére lehet használni. OK, akkor töltsük fel a másik tel.számomat. Meg is történt.

A végén kérdeztem, hogy miért nem szóltak tegnap erről. Azt válaszolta, hogy nekik csak később jelez a rendszerük! (Szép kis rendszer) És, hogy én biztosan elrohantam, mert még a számlát sem vártam meg!! Ekkora pofátlanságot már régen hallottam! Azt válaszoltam, hogy mégis meddig kellett volna ott dekkolnom egy elvileg sikeres műveletet követően? Ráadásul, azzal kezdtem, hogy a szerencsétlen kezébe nyomtam a "számlát", amit tegnap elvittem onnan!

Egy szó, mint száz! Értem én, hogy munkaerő hiány van! De könyörgöm, azért ne vegyünk már fel ilyen helyre olyanokat, akik csak ezen az alacsony színvonalon tudják kiszolgálni a vevőket!

2018. okt. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!