Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki letiltotta a számom,...

Ha valaki letiltotta a számom, de rejtett számról fel tudom hívni, az a valaki az üzeneteim megkapja a tiltás ellenére?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én is észre vettem.


Az üzenetet nemlehet rejtve elküldeni szóval szerintem azt nem kapja meg.

Küldj neki e-mailt vagy más ember telojarol

2018. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha letiltott okkal tette... ne zaklasd szerintem.

Tiszteld meg ennyivel.

2018. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Megkapja, de készüléke és beállítása függvénye, hogy mi történik utána vele. Lehet, hogy jelzi (ha csak a hívások voltak tiltva) és lehet, hogy csendben, jelzés nélkül egy "spam üzenetek" (vagy hasonló nevű) menüpont alá rejti a készülék.
2018. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem, hogy miért segít bárki egy ilyennek, aki még csak arra sem veszi a fáradságot, hogy valami elfogadható mentséget előadjon arra, hogy miért is akar zaklatni valakit, aki már letiltotta?


Semmit ne akarjon az ilyen! Nektek jó lenne, hogy letiltasz valakit és csak azért is besunnyog?


Gondolkozzatok már!

2018. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom voltak előzmények. Gyermeteg hozzáállás, hogy valaki nem képes elfogadni azt, hogy a másik már nem kíván kommunikálni. Lehet persze megkeresni emailben, facebookon, de akkor nem kell csodálkozni, hogy esetleg egy "nem elektronikus úton" küldött válasz érkezik (személyes "elbeszélgetés" a megánszféra tiszteletéről, nyolc napon belül gyógyuló könnyű testi sértés kiséretében, hogy az illető végre megtanulja...)
2018. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az első és a harmadik válaszoló azért segít,mert a kérdés nem arra irányult hogy minősíteni kelljen a miértjét,tekintve hogy fogalmatok sincs mi volt.

Leírták a maguk ismeretei szerint a kérdésre a választ és viszlát,ez a gyk lényege,a személyeskedő kommentálásokat majd akkor veszem számba,ha egy valamivel közelebbi ismerős adja,mint egy random gyk-s válaszoló.

2018. okt. 12. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mindegy, mire irányult a kérdés, neked nem gépek válaszolnak, hanem emberek.

Akár olyanok is, akik voltak már primitív telefonos zaklatás elszenvedői, és tisztában vannak az elmebetegek működésével is, akik mindig úgy érzik, hogy nekik igazuk és jogosultságuk van, mások privát szférájának zavarására.


Mert legalább az intelligencia nyomát, ha lehetne látni! Hasonló helyzetben én azt látnám egy intelligens kérdésnek, hogy legalább valami hihetőnek tűnő indoklást fűzni az esethez. Persze, mondani bármi lehet, de mégis legalább van valami.


Igen, volt már itt olyan is, akik előbb "leugattam", mert nem tetszett valami, utána normálisan válaszolt, indokolt.


Te meg csak arrogánsan visszaugatsz, nos ez is elárul valamit... Nyilván "érdemes" segíteni ilyennek, arra várhatsz.

2018. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező beröfögése egyértelművé tette, hogy a letiltás jogos volt. Elmebajoskám, légy erős: az sms fogadást is le lehet tiltani, nem csak a hívásfogadást.

Pont itt a gyakorin volt olyan, hogy valakit letiltottam, és le kellett tiltanom gmailen, facebookon, mindenhol.


Ha valaki kidobnak az ajtón, és bejön az ablakon, ne csodálkozzon, ha a második menetben már a fejével nyitja az ajtót, és az arcával számolja meg a lépcsőket, remélem értesz. Ha izmozol azon, hogy neked akkor is jogod van a baromságaiddal traktálni azt, aki nem kíváncsi rá, csak te járhatsz rosszul.

2018. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!