Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomat leejtettem,...

Ha a telefonomat leejtettem, képet nem ad, de rezeg illetve világít a "vissza" illetve a "menü" gomb akkor számítógépen (USB-n keresztül) hogy tudnám a képernyőt megosztani, hogy látható legyen és be tudjak lépni a telefonon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébént egy Samsung telefonról van szó.
2018. okt. 12. 11:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozójával lehet valami gond. Vidd el szervízbe. Egyik nap én is így jártam, srác a szervízben 2 perc alatt megcsinálta. Nekem LG telefonom van, és pont úgy esett le, hogy ott érte az ütés alul.
2018. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha okostelefon azaz android akkor a Wondershare mobilego tökéletes program erre csak le kell tölteni a gépre elindítod rádugod a telefont a gépre usbvel és máris megvan osztva a képernyő sőt gépről tudod is irányítani a telefont és látod az egész képernyőt is [link] erre rámész és letöltöd a MobileGo-t
2018. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!