Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári szoftver visszaállítása...

Gyári szoftver visszaállítása után miért nem tudok a telefonon szoftvert frissíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne hogy van egy samsung galaxy a3 telóm (A300fu) Fölraktam a twrp recovery-t. Azzal fullra leformáztam, majd fölraktam odinnal a gyári szoftvert (nem a legfrissebbet). Miután feléledt a telefon le akartam frissíteni a szoftverfrissítés menüpontnál, amire azt írja hogy jogosulatlan módón módosították az eszközt. Tudtok erre valami megoldást? Azt még azért hozzátenném, hogy a gyári rom visszarakásával természetesen a recovery is a gyárira visszaállt. Tehát elvileg teljesen gyári a készülék, de valahogy mégis látja hogy meg volt piszkálva.

2018. okt. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen leírás alapján is csináltad?
2018. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a SAMSUNG-okban van egy "KNOX" érték, ami az első mókoláskor (pl root) megjegyzi, hogy hozzá volt nyúlva

Utána hiába rakod vissza az eredeti szoftvert, stb, a KNOX érték megmarad "mókolt"-ként

2018. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ejjh :/ ÉS nincs rá valami mód hogy vissza lehessen állítani az eredeti állapotára?
2018. okt. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!