Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad 2018 tulajok! Mennyi idő...

IPad 2018 tulajok! Mennyi idő alatt tölt fel a készülék? Illetve ha töltés közben játszotok rajta, nem merül tovább?

Figyelt kérdés
iPad vásárlás elött állok, és a 2018-as modellt néztem ki, főleg az ára miatt. Néztem egy videót ahol azt mondták negatívumnak hogy 3-4 óra mire feltölt. Ami nem is zavar, ha töltőn nem merül miközben játszok. Az is érdekelne hogy mennyire szokott felmelegedni ilyen esetben. És van esetleg olyan külön megvásárolható töltő hozzá, amivel gyorsabb? És egy utolsó kérdésnek hogy zavaró e, az a bizonyos “lég rés” (air gap) ami a kijelző és az üveg között van.. Ezt ugyanis több videóban kihangsúlyozták, különbségként az iPad Pro és e között.
2018. okt. 14. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"iPad vásárlás elött állok, és a 2018-as modellt néztem ki, főleg az ára miatt."


Nagyon jól tetted! Unokatesómnak 2017-es modell van.


"Néztem egy videót ahol azt mondták negatívumnak hogy 3-4 óra mire feltölt."


Így van.


"Ami nem is zavar, ha töltőn nem merül miközben játszok."


Ha játszol, akkor valamivel lassabban tölt, de nem tudom megmondani mennyivel, még nem mértem.


"Az is érdekelne hogy mennyire szokott felmelegedni ilyen esetben."


Hát ha töltés közben akarsz játszani, akkor eléggé fog melegedni. Bár azt nem tudom, hogy ez a működését negatívan befolyásolja-e, de felmelegszik az biztos.


"És van esetleg olyan külön megvásárolható töltő hozzá, amivel gyorsabb?"

Fogalmam sincs, talán valaki más megválaszolja.


"És egy utolsó kérdésnek hogy zavaró e, az a bizonyos “lég rés” (air gap) ami a kijelző és az üveg között van.. Ezt ugyanis több videóban kihangsúlyozták, különbségként az iPad Pro és e között."


Fogalmam sincs miről beszélsz, pedig mind a kettő modell volt már a kezemben. A kijelző tökéletes, mindenre reagál, szép a képe és semmilyen problémát nem tapasztaltam. Ilyen buborékok vagy levegőrepedések egyáltalán nem érdekelnek, nem az orosz tv adást akarom fogni, hanem használni, amire való és arra tökéletes.

2018. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!