Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet több hónappal...

Bigbogyo kérdése:

Hogyan lehet több hónappal ezelőtti képet visszakeresni a messengerből?

Figyelt kérdés
Rengeteg képem van ettől az ismerősömtől, képetlenség egyesével visszakeresni egy márciusit. Be tudom valahol állítani, hogy egyszerre az összeset lássam (és onnan kiválasszam, ami kell. )?

2018. okt. 14. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mappában külön vannak azok a képek amiket valaha megnyitottál a messengerből.
2018. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs beállítva, hogy mentse le a messenger képeit a telefonom mappájába. Akkor hogyan?
2018. okt. 14. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Megnyitod a beszélgetést, rámész az infó gombra, ott legörgetsz, és látod az összes képet, amit egymásnak küldtetek.

(Vagy rosszul értelmezem a kérdést?)

2018. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NAgyon köszi, hogy segítesz , én vagyok a béna, de melyik az info gomb? HA megnyitom a beszélgetést nekem egy telefon piktogram van ( felhívhatom) egy vidohívást indító és alul egy +, fotó, fotó becsatolás. Ebből melyik lenne az 'infó' gomb? KÖszönöm mégegyszer. :-)
2018. okt. 14. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Fú nincs okostelefonom, és a párom most nincs itt, hogy meg tudjam az övén nézni.. a jobb felső sarokban van valahol egy bekarikázott "i" betű, úgy rémlik, ahol be tudod állítani a becenevet meg ezeket is.

Viszont most gugliztam, és tényleg nem mindenhol úgy néz ki, mint a párom telefonján... Ami viszont tutira működik, ha van facebookod, és számítógépen megnyitod a beszélgetést, akkor is megjelenik jobb oldalon az összes kép.

2018. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!