Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak, ha...

Mi a baja a telefonomnak, ha magától kikapcsol, majd mikor visszakapcsolom, majdnem teljesen le van merülve?

Figyelt kérdés
Huawei telefonról van szó, eddig 3x fordult elő, 60-70% között kikapcsol. Mikor visszakapcsolom (van amikor elsőre egyből újra kikapcsolódik többször is), akkor 5-10%-ot mutat. Előfordult már ilyen valakivel? Mi volt a hiba? Meg tudták javítani?

2018. okt. 16. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy valószínűséggel akkumulátor probléma lesz.
2018. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Feltételezem kint nyomkodtad. Ez teljesen természetes. A nagy hidegben "lemerül" az akkumulátor. A régi telefonom nekem is csinált ilyen 1 fokban. Egy csomó telefon 0 fok környékén lemerül, ezért, amíg kint vagy érdemes zsebben tartani.
2018. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azóta kicsit változott a helyzet, naponta többször kikapcsol magától, de az aksi nem merül le, mikor visszakapcsolom.

2018. okt. 22. 09:51
 4/4 YoungDaggerDick válasza:

Nekem huawei p8 liteim van és kikapcsol valami olyat ír hogy a müködés korlátozot

Az a jó hogy ha például az eredeti akku százalék megy nem valami hülyeség 30 20 10 65 és még tudom akkkor tölteni is erre ki kapcsol és teljesen megbolondul a telefon :(

2019. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!