Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csinàlhatnàm vissza?

Keszidii kérdése:

Hogy csinàlhatnàm vissza?

Figyelt kérdés
Egyik este leejtettem teljes kepernyore az iphone 6s emet es a bal oldala a kijelzo feletol teljesen fekete neha van benne 1-2 szines csik. Nem tudom mit csinalhatnek bele azon kivul hogy szervizbe vigyem. Most nincs is ra
2018. okt. 16. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
penzem.
2018. okt. 16. 21:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont ugyanugy erzekel es a masik fele az pedig ilyen szemcsesebb lett egy picivel
2018. okt. 16. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

iphon van, pénz nincs... így szokott ez menni

a szervízen kívűl?? add el..

idő kérdése és megadja magát, ha nincs megcsináltatva

2018. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiskoru vagyok azwrt nincs ra penzem. jo most lehet leszolni hogy minek veszik meg akkor meg stb de hat most nem tudom mi legyen
2018. okt. 16. 21:40
 5/6 anonim válasza:
Csak szervíz, a westendben 32 000 Ft.
2018. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem szólunk le, csak aki nem tud vigyázni a dolgaira, nem tudja az értékeit megbecsülni, annak akkor legyen arra is energiája, hogy megcsináltassa, főleg pénze. Amennyiben meg kaptad vagy vették neked, akkor kérj attól aki adta, vagy add oda neki, hogy javíttassa meg.
2018. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!