Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik most a leggyorsabb...

Melyik most a leggyorsabb okostelefon a piacon?

Figyelt kérdés
Akármennyibe is kerül, és nem iPhone?
2018. okt. 20. 09:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Motorola Moto C
2018. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az iphone xs max a leggyorsabb jelenleg ;)
2018. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Valóban az xS Max a leggyorsabb, kérdés hogy megér e +200ezer forintot egy hasonló teljesítményű androidos telefonhoz képest.

2018. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3.Antutu mióta egyenlő a sebességgel?A szoftveres optimalizációval mi a helyzet?

Kérdező:

Valószínűleg ezek közül valamelyik ha kell indoklok is:

Oneplus 6

Xperia XZ2

Huawei Mate 20 Pro.

Mert nagyjából mindig ezen 3 cég telefonjai a leggyorsabbak, mert nagyon jól optimalizált a rendszerűk.

De ha nem hiszed el próbálj ki egyet a 3 közül.

Oneplus mindig is sallangmentes és gyors OS-t használ.

A Sony-t lehet szidni sok mindenért, de a telefonjaik nagyon jól vannak optimalizálva és sebességben szerintem az élen vannak.

Mate 20 Pro-t azért mondom mert a Huawei flagship-k messze gyorsabbak szoktak lenni mint a közvetlen konkurencia, EMUI-nak még ha nem is a memóriakezelés az erőssége, optimalizálás az jól szokott sikerülni.

Nem általánosítok, saját tapasztalat ill. ott a YT is tele olyan tartalommal amiben ezeket összevetik.

2018. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg amit felvittek az ISS-re.

30000 km/h :)

2018. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem is 5ös, viszont nem derül ki a kérdésből, felvitték-e, így csak azt a választ tudom adni, hogy önerejéből minden telefon egy helyben van, így nem lehet megmondani, melyik gyorsabb.
2018. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
A 4 es nem normális már bocsánat , köztudott hogy az iphonok a leggyorsabbak a sony az egy retek
2018. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7.Miben a leggyorsabbak?

Én fogtam többet is, úgy 4S-től X-ig, ezek mellett rengeteg flagship-t.(Nexus 5X-től, Mate 10 Pro-ig)

És nem kapott el az iPhonoknál az a hú de flud telefon érzés, de pl. egy P9-nél igen ami még mindig gyors pedig nem mai darab.

Nem vagyok fanatikus csak objektíven nézem a dolgokat.

Mint írtam a Sony-ról minden rosszat el lehet mondani de egy biztos, hogy ők jól tudnak optimalizálni.De látom te sem fogtál kezedben XZ2-t vagy épp XZ1 Compact-t.(mert én pl. igen, biztosan állítom hogy ezeknél nem nagyon van gyorsabb a piacon)

2018. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
#8as nem tudom,hogy most tényleg ennyire sötét vagy, vagy csak trollkodsz,mert,ha az utóbbi ,akkor ügyes,viszont ,ha az első,akkor ásd el magad,de jó mélyen a föld alá.
2018. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9.Nem vagyok sötét, csak túllátok azon hogy egy telefonon milyen logó van, ennyi az egész.

Bár látom sokakat meghaladja ez a feladat...

2018. okt. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!