Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami bajom ha sim...

Lehet valami bajom ha sim tiltott iphone -t vásárolók?

Figyelt kérdés

Feltettek egy makulátlan állapotú iphone 8-at nagyon jó áron, mondhatni fele áron. ipodként hirdeti egyébként


Idehaza nem lehet aktiválni és vodafone-os, egyébként megbízható eladó az értékelései alapján. Leírja még azt is, hogy ö így járt vele és nem saját előfizetése volt amiért tiltották.



Ja és garanciális!



2018. okt. 20. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az orgazdaság bűncselekmény.
2018. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Még a kínaiak is 400 dollárt kérnek egy új alaplapért, szóval még így sem éri meg.
2018. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan elgondolkodtál egy ilyenen?
2018. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Sim tiltott, de akkor simán lehet készülék tiltott is.

Nem értem ilyeneket ki akar megvenni. Ha meg olcsón akarsz hozzájutni, akkor az Iphone nem neked való.

2018. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

maximum donornak lenne alkalmas, de ott sem sokra megy vele az ember...esetleg az akksija az, amit 100%-ban át tud emelni belőle.


és amúgy gyári visszaállítás után szükség van aktív mobilhálózatra is az aktiváláshoz...legalábbis nekem még nem sikerült aktiválnom, ha például nem raktam bele a sim kártyát...ez meg kb. pont azonos azzal...úgyhogy ameddig vissza nem állítják, addig használható, utána viszont kuka...

2018. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat akkor sajnos muszály kiadnom 150-170.000Ft-pt egy használt iphone ért.
2018. okt. 20. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem muszáJ. Vehetsz mást is...
2018. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megfertőzött az ios :D, lehet veszek egy i7-et az már 100 ért kapok :D
2018. okt. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!