Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pin kódról és puk kódról...

Pin kódról és puk kódról lenne kérdésem!? Bővebben lent .

Figyelt kérdés
Ha 3szor elrontja vki a pint, akkor a puk-kal ha feloldja, akkor bejön a telefon memória, vagy akkor is kéri a régi pint? Tehát ha vki telefonjat meg akarom nezni, es tudom a puk kódját akkor meg tudom nézni? Akkor így ki tudom kerülni a pinjét?
2018. okt. 21. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, új pin megadását kéri és már le is buktál
2018. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod kikerülni a PUK-kal a PIN-t. Ha illetlenül akarsz viselkedni és tudta nélkül megnézni a postáját, akkor törvénysértést követsz el (annyi, mintha a levélborítékját bontanád fel, azaz levéltitkot sértenél), annak esetleges következményeivel együtt. Ha féltékeny vagy, beszéljétek meg és ha úgy látod, szakítsatok!
2018. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a PIN-t 3-szor elrontod, akkor a PUK kóddal új PIN-t adhatsz meg.

Ha a PUK kódot 10-szer elrontod, akkor végleg lezáródik a SIM kártya.


Egyébként a PIN kód az csak a SIM kártyát védi. Azon kívül a telefont is szokás védeni számkóddal, jelkóddal, ujjlenyomattal, stb.

2018. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ú, bocsi, eltévesztettem! A telefon van levedve pinnel!
2018. okt. 21. 14:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha vedi pinnel a telefont, akkor sehogy sem tudom megnézni?
2018. okt. 21. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó kiscica, nagyon sajnálom, de a készüléket lezáró kódot nem fogod kinyitni, tudod azt pont az ilyen turkászók miatt találták ki. És ahogy látod, teszi a dolgát.
2018. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Alighanem aljas dologban spekulálsz! Ha féltékeny vagy a telefon tulajdonosára, szakítsd meg vele a kapcsolatot! Te sem fogod sokáig bírni az utána való szimatolást és ő sem fogja tűrni az utána való kémkedést. Szakíts vele. Neked is jobb lesz, meg neki is!
2018. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha bekövetkezik a haláleset, akkor a drága teló mehet a kukába...mert sehogy sem lehet feloldani...
2018. okt. 22. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, de nem győződtem meg róla sosem, hogy a szolgáltatónál - kellő igazolások bemutatásával (halotti levél, családi kapcsolat, személyi adatok stb) - hozzá tudsz jutni a telefon adataihoz, így továbbra is használható lesz. Ekkor ajánlatos, de úgy tudom nem kötelező, átíratni a telefont az új tulajdonos nevére a szolgáltatónál.
2018. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!