Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nem értek a telefonokhoz, viszont a mostani HTC-m haldoklik, muszáj leszek újat venni. Megköszönöm, ha valaki segít, nincsenek nagy igényeim...

Kívánságaim:

- Érintőképernyős legyen

- Jó képeket lehessen csinálni vele (hátlapi és előlapi kamerával egyaránt)

- Tudjak vele zenét hallgatni, lehetőleg jack csatlakozója legyen

- fekete színű legyen (nem kell cserélhető hátlapos, giccses teló)

- árban max 70-80 ezret szánok rá

- ne törjön össze az első adandó alkalommal, mikor leejtem. Nem szeretek havonta telefont venni, a mostani is megvan 3-4 éve. Minél többet bír, annál jobb.

- férjen el kényelmesen a kezemben, szóval ne olyan bazinagy legyen, amit meg sem lehet fogni

- férjen rá ötnél több alkalmazás is... (bár ezt memóriakártyával is meg tudom oldani)

- a márkája teljesen mindegy


Köszönöm az ötleteket!


2018. okt. 21. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha belefér akkor Nokia 8:

[link]

(tudom szürke, de ha nem probléma akkor jó választás)

A másik lehetőség a Xioami Mi A2.

Mind 2 teljesen jó, de az előbbi egy tavalyi flagship, mind 2 telefon esetén használható a Google Camera HDR+-al így sokkal jobb minőségű képeket lőnek mint a gyári app-al.

2018. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi MI A2/A2 Lite, esetleg MI A1, de ez valamivel régebbi modell. A kijelzőméretből kiindulva nem tudom, hogy mennyire férne el a kezedben, de fém készülékházzal vannak szerelve, ami miatt nem sikamlós a kézben.

Egyébként van Elektronikus eszközök/Mobiltelefon kategória is, ha legközelebb írsz ki kérdést, azt a kategóriát válaszd ki.

2018. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem őket :)
2018. okt. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!