Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement a telefonom, amit...

Tönkrement a telefonom, amit nagyon szerettem, és ugyanolyat szeretnék venni használtan. Kinéztem egyet, ami frissen lett szervizelve a telekom által, ti mit szóltok?

Figyelt kérdés

Kb minden ki lett cserélve a telón. akksi, főpanel, érintőpanel stb. olyan problémái voltak, hogy szarakodott a GPS, gyorsan merült, sokszor nem érzékelte a töltést, ezért kellett egy teljes szervizelés. számla megvan hozzá, az alaplapra innentől két év gari van, amúgy még 4 hónap teljeskörű.

Az enyém alaplapja ment tönkre, ami így is belekerülne annyiba, amennyiért ezt a használtat venném. 1 éve vízbe esett, akkor megmentették, de a gyári garanciát akkor elvesztettem, szóval nagyon sokba kerülne megjavíttatni

Egy LG G5-ösről van szó, ismerem minden hibáját, ennek ellenére nagyon szeretem. Ennyi pénzért újonnan csak egy középkategóriás 2 GB RAM-os gagyit tudnék venni, legközelebb csak fél-egy év múlva lesz pénzem egy normális, felsőkategóriás telefonra.



2018. okt. 21. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

"szervizelve a telekom által"


Már itt kamu, a Telekom nem szervizel semmit.

2018. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kamu, náluk vásárolt a készülék, ők szervizeltették, megvan róla a papír. Nyilván nem ők csinálták, de ők adják a jótállást.
2018. okt. 21. 22:09
 3/6 A kérdező kommentje:
van papír is róla
2018. okt. 21. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha.
2018. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Telekom nem szervízel.
2018. okt. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak bajok szövegértéssel. Ha a Telekomnál veszel egy telefont, és garanciaidőn belül elromlik, akkor hová viszed, és ki állítja ki a szervizelésről készült papírt? A Telekom. Én is tudom, hogy nem ők szervizelik, de ők intézik. Kell még magyarázni, vagy átment? Egyébként nem ez volt a kérdés lényege.
2018. okt. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!