Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már egy ideje iPhone-t használ...

Már egy ideje iPhone-t használok (6s Plus). Szeretnék visszatérni androidra, de már rég nem foglalkoztam velük. A HTC most jó telefonnak számít? (konkrétan HTC U11 +)

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A HTC már messze nem az, mint ami évekkel ezelőtt volt. Nem épp a legjobb ár/érték arányú az említett mobil, ha engem kérdezel. Egy S9 olcsóbb valamivel és az üzemidőt leszámítva többmindent kínál kb. minden téren. De ez csak egy példa, van a piacon még Huawei, Xiaomi, LG, OnePlus, Honor stb... Én egy S9-et használok és nagyon bejött. 1 kamerával is versenyképes képeket/videókat csinál, megakaszthatatlan, nagyon gyors. Az üzemidő nem a legjobb, de számomra a 3000mAh akksi által nyújtott üzemidő is elegendő, hisz van mellette gyorstöltés is.
2018. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!