Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android system recovery mit...

Android system recovery mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefonom egyszer csak magától kikapcsolt, azóta próbál újraindulni, de csak a márkanév kiírásáig jut el majd elsötétül a képernyő újra kiírja a márkanevet és ez így megy merülésig. Nyomtam hosszan power+hangerőt és erre bejött hogy android system recovery, feldob itt 7 féle lehetőséget. Melyiket érdemes itt választani? Valaki segítsen

2018. okt. 22. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a lehetőséggel az összes kép és zene is törlődik?:(
2018. okt. 22. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Minden ami nem Sd-kártyán van, de így van esélyed, hogy esetleg elindul.
2018. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javaslom még a wipe cache-t is használni
2018. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a tiédben van cache törlés, akkor először azt futtasd le, ritkán előfordulhat hogy segít, de attól még problémás lesz a szoftveres állapot. Aztán jöhet a factory reset.
2018. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Javaslom még a wipe cache-t is használni"


Szerintem a wipe cache nem öli le a rendszert, ha logikusan jól sejtem.

A másik wipe viszont mindent gyalul, a cache-t is beleértve.


Ezért az "is" kapcsolat / fogalmazás így nem helytálló.

2018. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Bedöglött a xiaomi? Semmi gond nincs ezekkel, teljesen megbízhatók, csak mindenki kifog egy hibás darabot, ami teljesen véletlen.
2018. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!