Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon miért nem tudok a...

Vajon miért nem tudok a telefonommal üzenetet elküldeni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az az sms-ezős fajta. De mostanában ha el próbálok küldeni egy üzenetet, azt írja "az üzenetek nincsenek elküldve", "sikertelen küldés". Pénz van a telefonomon (700+ forint - nem sok, de 1 üzenet elküldése csak nem olyan drága... vagy igen?). Vicces amúgy, hogy pont feltölteni szeretném a telefonomat. Arra is gondoltam, hogy ezzel van a baj, de más számokra is próbáltam üzit küldeni, és ugyanaz.

2018. okt. 24. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szolgáltatói beállítaások rendben vannak?
2018. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például?
2018. okt. 24. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzáfėrėsi port stb... A beállítasokban nėzd meg, ha más nem kėrd le a szolgaltatódtól.
2018. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az SMS-ek küldésének és fogadásának lehetőségét alapszolgáltatásként biztosítjuk minden előfizetéshez.


Ahhoz, hogy ezt a funkciót használni tud, telefonod üzenetbeállításainál meg kell adnod a Vodafone üzenetküldő központjának számát: +36709996500 .


Arról, hogy készülékeddel hogyan tudsz szöveges üzeneteket küldeni, részletes információt találsz telefonod használati útmutatójában.

2018. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden be van állítva, és mégsem :/
2018. okt. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!