Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy valószínűséggel megadta...

Lázár Gergely kérdése:

Nagy valószínűséggel megadta magát a telefonom akkumulátora. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy kétéves Vernee Thor telefonom. Eddig semmi probléma nem volt vele, a napokban az akkumulátor 90+% töltöttség mellett is három perc alatt lemerül és kikapcsol. Semmit nem csinálok vele, nem játszom. Nem futnak háttérben alkalmazások.

Az akkumulátort nem lehet kivenni. Garancia lejárt, egy év volt. Mit tegyek? A segítséget előre is köszönöm.



2018. okt. 24. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy értelmes készüléket.
2018. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a legközelebbi szemetest.
2018. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Független telefon szervíznél kérdezz rá, hogy megcsinálják-e. De ha engem kérdezel, inkább vennék egy újat.
2018. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Minden telefonnak ki lehet venni az akkumlátorát, csak van, amihez szerszám kell.
2018. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elvittem egy sufniba, egy nap alatt megjavították. Beletettek egy Samsung S4 akkumulátort.
2018. dec. 12. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
:D az szép!
2018. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Mit csináltak????
2018. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az illetőt ismertem korábbról, nyolc évig mobiltelefonokat és laptopokat javított külföldön. Kivették a telefon rossz akkumulátorát, betették a helyére egy Samsung akksit. Működik azzal is, kipróbálták.
2018. dec. 18. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!