Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vásárolt már a Telekomn...

Faragó Reni kérdése:

Valaki vásárolt már a Telekomnál +extranetet?

Figyelt kérdés

Az egyszeri monilnetekre gondolok amiket lehet venni (200MB illetve 1GB).

Én vettem már nem is egyszer, telefonos alkalmazáson keresztül, és arra lettem figyelmes, hogy az árát a sim kártyáról vonja le. Azt hiszem 200MB-nál 600-700 forintot, 1GB-nál pedig 1400 forint kb. Nem is ez a baj, ki van fizetve, megkapom. Hanem utána még a havi számlába is ottvan az összeg, és fizetni kell érte mégegyszer. De nem minden esetbe volt ott a számlán. Akkor most 2-szer kell érte fizetni, vagy néha itt vonja telefonon, néha amúgy kell fizetni??



2018. okt. 24. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

" árát a sim kártyáról vonja le .... Hanem utána még a havi számlába is ottvan az összeg,"

Ezt nem értem.

Vagy feltöltős vagy, és akkor a feltöltött egyenlegből megy le, vagy előfizetéses vagy, és a számlával fizeted.

A kettő nem keveredik.

2018. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mobil s csomagom van, ami abból áll, hogy havi 3000 jön a kártyára, +500MB net. Abból a 3000-ből levonja azt az összeget amiennyiért a netet vettem. Viszont feltűnt hogy a telefonszámlával is kifizetem mégegyszer.
2018. okt. 25. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A Mobil S csomag díja 2000 Ft és 80 percet/SMS-t tartalmaz. Ennek a díjából nem vonnak le semmit. Kifizeted a 2000 Ft-ot, megkapod a perceket, ha lebeszélted a 80 percet akkor 35 Ft/perc alapon történik a számlázás. Ha bármilyen plusz szolgáltatást veszel akkor az minden esetben a számlán fog megjelenni plusz költségként.
2018. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!