Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítés után drasztikusan...

Frissítés után drasztikusan csökkent az aksim üzemideje. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hauwei Mate 10 Lite telefonom van, ami eddig kiválóan működött. Az aksija nagyon jól bírta. Android 7 volt, amikor megvettem csak később frissítettem Oreo-ra. Minden nagyon szépen működött. Jól dolgozott az android 8-cal, de ma megint elérhető volt egy rendszerfrissítés. Először vonakodtam, de végül is belementem. Azóta akármit csinálok a telefonomon, legyen az csak sima üzenetváltás a messengerben, gooogle böngészés, (a nagy fogyasztású játékokról most nem is beszéljünk), nagyjából 10 perc alatt 10 %-ot esik az aksim üzemideje. Többet biztosan nem fogom frissíteni. Már bánom, hogy belementem. Lehet vele még valamit kezdeni, hogy újból normálisan működjön?

2018. okt. 24. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Kalibrálni kell a mérést. Van hozzá alkalmazás a play áruházban.
2018. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszaállítani a gyári állapotot, aztán add el, vegyél egy telefon telefonálni, megy egy másik készüléket, ahol a facsebukot nyomogatod, meg idióta videokat nézel. De ezt otthon is megteheted, így talán jobbak lesznek a társas kapcsolataid.
2018. okt. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Vannak kalibráló progik, valamennyit javít rajta, de sosem lesz olyan, mint régen, ez szándékosan van így szerintem.
2018. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Most rögtön rohanok! ;)
2018. okt. 26. 01:56
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 és 3.# válaszoló: Köszönöm szépen! :)
2018. okt. 26. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!