Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismerősöm iPhonejáról próbálta...

Ismerősöm iPhonejáról próbáltam átmásolni a Windows10 oprendszerű laptopomra a videókat adatkábelen keresztül és egy idő után jön egy felugró ablak, ami jelzi hogy megszakadt a kapcsolat, miért?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, mert megszakadt a kapcsolat. Mimásért ugrana fel az ablak? :P
2018. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bizony, erre vonatkozik a kérdés = hogy miért szakad meg a kapcsolat :)
2018. okt. 25. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű az iphone hisztizik mer nem apple gépre kötöd. Próbáld meg valami felhőbe feltölteni majd onnan le gépről.
2018. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, gondoltam én is erre korábban. Első nekifutásra Google Drive -ra próbáltam feltölteni a videóit, de borzalmasan lassú volt és a feltöltés közben is többször megszakadt a feltöltési folyamat, ezért próbálkoztam az adatkábellel, de az se vált be Windows alatt.
2018. okt. 26. 02:05
 5/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva biztos tök jók az Apple cuccok, nekem sose volt, de már most agygörcsöm van tőle. Például ha elkészült egy videófelvétel, akkor az elkészült videónak a tulajdonságait nem sikerült megnézni rajta. (pl. felbontás vagy bármi)


Sőt, próbaként a felvétel előtt beállítottam hogy a leendő videót 4k 60 fps- ként rögzítse, aztán miután elkészült a felvétel, megnéztem és tökre nem a beállított 4k 60fps minőségben rögzítette az iPhone a videót, hanem alacsonyabb minőségben.

2018. okt. 26. 02:13
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el egyikben sincs semmi különleges jobb telefonokat és gépeket kapsz sokkal olcsóbban.
2018. okt. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Szia!

Használj stabilizátort.

A kéz remegés miatt lesz rosszabb minőségű a videó.

2018. okt. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Photo Sync-el Wifin keresztül álomszerűen és nagyon megy a video és a foto is. Letöltöd W10-re és az iPhon-ra is:

[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2018. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül meglepődtem, mert viberen simán átment.
2018. okt. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!