Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A CareCenterben a hosszú...

A CareCenterben a hosszú hétvége miatt van jelentősége annak hogy a hibásan visszakapott telefonomat holnap vagy hétfőn viszem be? Kicsit messze élek Pesttől így nem biztos hogy holnap betudok menni.

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy minél hamarabb jelezd a problémád. Így akár fel is hívhatod telefonon, küldhetsz emailt, is.
2018. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megvarom mit irnak a tegnapi levelemre es nem megyek ma elotte. Bar ezekkel a hosszuhetvegekkel mar a tokom kivan hogy mindig ilyenkor rossz minden.
2018. okt. 27. 05:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Iphone 8?
2018. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 Plus :) Én írtam ki a korábbi kérdést csak kíváncsi voltam milyen tapasztalatok vannak a Care Centerrel mert ha sok jelentősége nincs 2 napnak akkor nem rohantam be ma Budapestre így hogy délután máshova kell határidőre mennem.:)
2018. okt. 27. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy jelezd feléjük mihamarabb, de ez megtörtént már, szóval jó az hétfőn is.
2018. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen bár még nem jeleztek vissza.

Mondjuk szeptember 28 óta tegnapig nem volt telefonom. Most pedig vagy másfél hétig megint nem lesz...de ha ez az ára hogy végre kicseréljék már kibírom.

2018. okt. 27. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!