Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt válasszak?

Milyen mobilt válasszak?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek a telefonokhoz. Mármint nem a használatukhoz, hanem, hogy milyenek vannak és miket tudnak. 4 éve vettem utoljára telefont, azóta nagyon sokat változtak. Már nem igazodom ki rajtuk.

Nekem csak használati eszköz, nem vagyok rákattanva különösebben. Ami fontos: e-mail munka miatt, csak vibert és messengert használok. Ezen kívül van pár játékom.

Nem akarok sokat költeni, mert szerintem irreálisak az árak.

Ezeket néztem:

Samsung Galaxy A7

Huawei P20 lite

Nokia 3.1???


És lehetséges, hogy egy kártyafüggetlen telefon pl. e-magról olcsóbb, mint a saját szolgáltatóm ajánlata???


2018. okt. 27. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a maximális keret?
2018. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
50-nél nem akarok többet költeni. Ami nem azt jelenti, hogy 50 ezres telefon lehet csak, mivel sok telefont olcsóbban meg lehet venni az eredeti áránál az előfizetésemmel.
2018. okt. 27. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges az emag a legolcsóbb áruház. Én Huawei honort használok ezt ismerem, mindenre alkalmas,5-7 széria olcsó, 8-10 50k fölött van.
2018. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: én két Xiaomi mobil között nézelődnék inkább.

[link]

[link]

Legolcsóbb külföldi webshopon keresztül, illetve még Eustock oldalról, akik szlovák adózási rendszer szerint árulják, de utóbbin e kettő telefon, 50E Ft felett van (ellenben meg is érkezik 3 napon belül és Magyarországon érvényesíthető garanciával adják).

2018. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor utánanézek a Huawei és Xiamomi telefonoknak.


Samsung Galaxy a7 vagy a5-öt nem ajánlja senki? Ahogy megnéztem a részletes leírásokat meg összehasonlításokat más telefonokkal, jónak tűnnek.

2018. okt. 28. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Van a családban A5 2017, 1 éves lesz nemsokára, de nincs rá panasz, jó teló. Illetve én a még nem említett Meizu-kat tudom ajánlani, főleg az M6-ot vagy az M6 Note-ot, esetleg a Pro 7-et. Megbízható, jó készülékek és a tudásukhoz képest nem drágák. Én jelenleg a második Meizu-mat nyúzom és eddig nincs panaszom a márkára.
2018. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Köszönöm! A Meizuról még nem is hallottam, utána nézek annak is.
2018. okt. 28. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is csak az első Meizu telefonom megvétele előtt kb. 1 hónappal hallottam először a márkáról. Rengeteg leírást, tesztet, véleményt olvastam róla és mivel árukat tekintve jónak tűntek és jókat is írtak róluk, - kicsit még így is fenntartásokkal ugyan -, de vettem egyet, és nem bántam meg. Van néhány apróbb hiányossága, hibája (pl. néhány menüpont angolul van) a rajta levő op. rendszernek, de ettől még jól használható, gyors, nem fagy le, viszont kicsit fapados (pl. a Xiaomi-n levő MIUI-hoz képest mindenképp). Még annyit tennék hozzá, hogy ha a Meizu mellett döntesz, minimum 3 GB RAM-os készüléket vegyél, mert az ennél gyengébbekről sajnos olvastam már rossz véleményeket! De ha jobban bízol a Samsung-ban, az A5-el sem jársz rosszul, ahogy írtam is, viszont azt 50-ért biztos nem fogod megkapni, max. használtan! Innentől kezdve rajtad múlik, hogy neked mi éri meg jobban!
2018. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a Galaxynál maradok. Az előfizetésemmel az A6 60 ezer körül van.

Bár már kicsit abba is belezavarodtam :D Csak dual simes van? Vagy van sima verziója is? És mindegyik A6-os fém? Amit megnéztem élőben üzletben, az volt. De netes képeken nem látszik és nincs odaírva.

2018. okt. 29. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem, van single még dual sim-es is belőle. Ha szolgáltatónál veszed, akkor ezt ott kell megkérdezni, hogy milyet árulnak! Amúgy két helyen is megnéztem, mindenhol fémnek írják, úgyhogy akkor valószínűleg az.
2018. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!