Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikai iPhone XR működni...

Amerikai iPhone XR működni fog itthon?

Figyelt kérdés

Egy utazásom alkalmával tervezek vásárolni az Egyesült Államokban mobiltelefont magamnak.

Ahogy nézem itthon az A2105 modellszámmal ( [link] míg Amerikában A1984 modellként ( [link] árulják ezt az iPhonet.

Az összehasonlításból kijön, hogy amit az amcsi nem tud egyedül az európaival szemben az az LTE 28-as sávja, amit én úgy tudom itthon nem használjuk.

Ebből a 2 éves cikkből ( [link] úgy értesültem itthon a 3,7,20 sávokat használják. A támogatott telefonhálózati szabványok mindkét modell esetében azonosak, szóval az is okés. Telekomnál akarnám használni.


Mindenképpen függetlent szeretnék vásárolni. Igaz, ha bemegyek az Apple Store-ba és T-Mobile-osat kérek akkor egy függetlent kapok T-Mobile SIM kártyával? Mert az oldalon ezt állítják. ( [link]


Garancia így 1 év worldwide Apple garancia lesz és bukom az európai plusz egy évet, ugye?


Megéri ebbe beleugrani az itthoni ár csaknem 2/3-áért?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2018. okt. 27. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. okt. 27. 23:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek már frekvencia problémák, tudod majd használni itthon is az USA-ban vásároltat.

Apple garancia csak az egy év lesz, ahogy írtad is.

Azt vedd figyelembe, hogy Amerikában legtöbbször a nettó árak vannak kiírva és erre jön rá az államonként eltérő adó. Ami persze tuti nem annyi mint nálunk (legalább ebben világelsők vagyunk).

Ha veszel és jössz haza mindenképp zsebedben, bekapcsolva hozd a telefont. Még bontatlan, fóliázott telefont esélyes, hogy megvámolnak.

2018. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ugyanez a tervem tavasszal. Működik rendesen minden (LTE) itthon a telefonnal?
2019. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvettem, minden tökéletesen működik itthon :)
2019. febr. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!