Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A laptopom nem erzekeli a...

A laptopom nem erzekeli a telefonomat amikor csatlakoztatom USB-kabellel, mi lehet a hiba? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje, amikor csatlakoztatom a laptopomhoz a telefonomat, a gepem egyaltalan nem erzekeli, kiprobaltam az osszes itthon fellelheto kabellel, de mindegyikkel ez volt a helyzet, szoval nem ott lehet a hiba. A telefonom erzekeli, hogy csatlakoztatva van, feltoltodik amikor a gephez van csatlakoztatva, de nem tudok atmasolni dolgokat. Probalkoztam a telom meg a laptopom beallitasaival is, de semmit sem talaltam, ami megoldotta volna a helyzetet. Valakinek van otlete hogy mit tudok tenni? /Samsung Galaxy J3 telefon es egy Toshiba Satellite L750 a ket keszulek, ha ez szamit/

Elore is nagyon koszonom barkinek akinek van otlete:)

(Bocsanat az ekezetek hianyaert, angol geprol irok)



2018. okt. 28. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a telefon nem engedi megválasztani a csatlakozás módját

(adat, csak töltés stb), akkor bizony kapcsolati probléma

van. A "táplábak" erősebben vannak forrasztva, és a csatla-

kozó széléhez vannak közel. Az adatlábakon nem folyik nagy

áram, így kisebb felületen/ónmennyiséggel vannak forraszt-

va. Gyakori hiba, hogy erősebben dugják be a kábelt a te-

lefonba, és az adatlábak "letörnek" az alaplapról. Viszont

sok esetben csak annyi a probléma, hogy az adatlábak elko-

szolódnak, amit nehéz szabad szemmel észrevenni, de ügye-

sen ki lehet takarítani akár háztartásban előforduló esz-

közökkel is.

2018. okt. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!