Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet bővíteni egy 8...

Hogy lehet bővíteni egy 8 GB-os telefont?

Figyelt kérdés
Samsung J3 telóm van,ami 8 gigás. Nagyon szeretem,de kevés a tárhelye. A Vodafonnál azt mondták,hogy le kell cserélnem egy több gigásra. Ezt nem akarom elhinni. Akkor mire jók a memóriakártyák???
2018. okt. 28. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Értelmes készüléket kell venni.
2018. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért jelent ennyire nagy gondot, hogy lecseréld???


Ez csak egy telefon, mellesleg nem is valami jó


De ha ennyire nem akarod leváltani, 128 GB méretig elfogad MicroSD t


A Vodafone nem csoda, hogy a váltást akarja rád dukmálni, nekik az hozza a pénzt és nem az, hogy veszel egy bővítőkártyát amiből nekik semmi hasznuk.

2018. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát éppen erre, csak az a baj, hogy sok alkalmazást nem lehet átrakni rá, alapból meg telenyomják egy csomó olyan alkalmazással, amit sose használsz, de se áthelyezni se törölni nem lehet. Az enyém is 8 gigás, mikor megvettem azt hittem milyen sok helyem lesz az előző 2 gigás után. Mekkorát tévedtem, mire az összes frissítést felrakta alig maradt rajta hely. Töröltem az összes olyan alkalmazás frissítését amit nem használok, aztán letiltottam az automatikus frissítéseket azóta béke van, nem zabálják fel a frissítések a tárhelyet. Amit lehet, azt meg az SD kártyára pakolok.
2018. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

microSD kártyával tudod bővíteni.


De a mai világban a 8GB-os telefon tényleg kicsinek számít.

16 GB alattit már nem is szabad megvenni.

2018. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönönöm a hasznos válaszokat. :-)
2018. okt. 29. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!