Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? IPhone X, XR, XS

Figyelt kérdés

X 64GB - 245.000

XR 64GB - 275.000

XS 64GB - 315.000



2018. okt. 28. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen árban sokkal jobbakat kaphatnál...


Nem azt mondom, hogy ezek rosszak, de ebben az árban igenis rosszak, arra jók, hogy mutogathasd, hogy hú neked almás telefonod van...

2018. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Amelyiket szeretnéd és amelyikre van pénzed.
2018. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
30%
245. 000-ért van jobb is, de te tudod.
2018. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

# 1 Már megint jönnek az okoskodók, akik úgy gondolják, hogy mindenki úgy gondolkodik, ahogy ők.


Kérdezte valaki, hogy más telefonok milyenek?


Amúgy tökéletesen igazad van, hiszen teljesítményben sokkal olcsóbban lehet sokkal jobbat venni. De miért nem lehet megérteni, hogy ez csak EGY szempont a sok közül.


Lehet, hogy a kérdezőnek mindene alma (laptop, asztali gép, tablet stb) vagy az almás rendszert kedveli, azt szokta meg és nem akar váltani. Ha innét nézzük, akkor az összes konkurens telefonnal kitörölheti, hiszen köztudott, hogy az Apple más készülékekkel nem igen szeret kommunikálni.



Amúgy én értelek és igazat adok neked abban, hogy túlárazott az új Apple, de ha valakinek ez tetszik, ehhez a rendszerhez van kötve évek óta és megengedheti magának, akkor miért ne vehetné meg?


A Ferrari szalonba is be lehetne sétálni, hogy ne vegyál Ferrarit, mert túlárazott és nem éri meg.

2018. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

X - tavalyi modell.

XR - ugyancsak 3 GB RAM-al szerelt okostelefon.

Úgyhogy maradt az Xs, amiben 4 GB RAM van benne, csak némileg drága, de dupla hátlapi kamerával van.

2018. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam az előbb az egyik iCenter üzletben és megnyomkodtam az XS, XS Max-ot és az XR-t.


XS = túl kicsinek tűnt

XS Max = túl nagy

XR = tökéletes méret

sima X nem volt kirakva, de mindegy, az ugyanúgy néz ki, mint az XS


Az XS-nek jobb az anyaghasználata, rozsdamentes acél keret, az XR-en meg sima alumínium. Viszont az alimínium legalább nem karcolódik.

A dupla kamera nem izgat annyira.

3GB RAM vs 4GB RAM nem tudom, hogy mennyit számít. Gondolom egy ideig még elég lesz a 3GB is...

Az XR kijelzője papíron sokkal szarabb, gyakorlatilag meg az is jól néz ki, hiába csak LCD és alacsonyabb felbontású.

Úgyhogy az XR lesz a befutó, piros színben, csak kb 2 hetet kell rá várni, mert hiány van belőle.

2018. okt. 28. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
a 3 giga nem elég most sem...vicc kategória, hogy még X-ben is simán kidobja az appokat a memóriából, ha másikhoz kell hely...
2018. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia! Ha jobbat szeretnél “olcsóbban” akkor XR ha olcsóbban kicsit lassabb akkor X. Az XS meg az XS max nem tud olyat ami szükséges ahoz hogy ne XR-t vegyél. Röviden: XR a legjobb a fentiek közül
2018. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én xr-t vennék ezek közül. Az x ugyan olyan kinézetre mint az xs, nem hiszem hogy annyival nagyobb változások vannak az újban. Nekem simán elég a 3GB ram, én 8Plust használok.🙂
2018. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!