Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakjam vissza a displayt?

Hogyan rakjam vissza a displayt?

Figyelt kérdés
Elég szerencsétlenül sikerült leszedni a telefonomról,igazából véletlenül. Iphone 5s-em van,egy eséstől a képernyő szélén keletkezett egy kisebb repedés a display úgymond le vállt. Ezzel még semmi baj nem lett volna,csak egy nap épp le akartam szedni a telefonról a tokot a tök sötét szobában,,,,nem láttam és elkezdtem leszedni a képernyőt...Egyébként működik,félig vissza tudtam rakni de fent,mikor bele szeretném rakni nem marad úgy,mit tudnák csinálni?

2018. okt. 31. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"mit tudnák csinálni?"


Kik?

2018. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,tudnék
2018. okt. 31. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Te majd el tudod vinni szervizbe.
2018. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

T-7000 (fekete) ragasztó Kínából nagyon jó, vagy annak színtelen változata.

Ezek műgyanta alapú, bontható ragasztók. Anyagot nem támadja meg, nem oldja, bontás után ledörzsölhető, gumiszerű.

Ez azért lényeges, ha később sor kerülne kijelzőcserére, valahogy szét kell szedni.

2018. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösziiiii
2018. okt. 31. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!