Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hivnak ismeretlenek?...

Miért hivnak ismeretlenek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja 30-as lettem

és már parszor előfordult, hogy ismertelenek hívatk fel vagy épp viberen írtak...

Én az ilyeket azonnal tiltom mivel felveszem és engem néznek hlyének, hogy miért nem tudom kivel beszélek....


2018. nov. 2. 20:31
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Sajnos a telefonszámokat újra kiosszák , engem egy rendőr hívott és azt mondta hazudok -.- Na akkor nyomtam ki.
2018. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem csak amolyan varosi legenda...

Egy picit bosszantó mikor folyamatosan azt kérdezgeti egy "kulturált" női hang, hogy mi a f. van velem én meg csak kérdezem hogy kivel beszélek majd kinyomja...

2018. nov. 2. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem több mint egy évig hívogattak, a Krisztit keresték. Milyen kapcsolat az, ahol ennyi idő alatt nem keresik egymást???
2018. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, újra kiosztják a számokat.
2018. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is tapasztaltam, sokáig zaklattak, Erzsit keresték, sokadjára elmagyarázva talán megértették, hogy ez a szám már nem az ő birtokában van.

Persze ehhez kellett a jó k.anyázás is sajnos az utóbbi "beszélgetésekkor", de hatásos volt.

2018. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!