Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy core prime...

Samsung galaxy core prime memóriakártya támogatás?

Figyelt kérdés

Helo!


Adott egy sm-g360f típusú galaxy core prime, amin lollipop android van (5.0.2 verzió), ebbe a mobilba milyen memóriakártyát tudok venni, amit teljes mértékben kezel is?

Samsung weboldalán lévő leírásban csak annyi szerepel, hogy max 128gb-ost ismer fel, de pontos típusokat, amikkel kompatibilis nem listáz sehol (vagy én nem találom).

[link]

14-dik oldal.


Anyámnak lenne születésnapi ajándék, mindig mobillal fotóz, csak nincs rajta semmi hely, viszont nem szeretném benézni, hogy veszek egy 128 GB-osat és nem működik.



2018. nov. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, milyet veszel. Egyébként értelmes ember egyébként sem sd kártyákon tárolja a fényképeit...
2018. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval amíg 128 gb-os, mindegy? Köszönöm.

Nyilván ha hazajön le van mentve mind notebookra, mind külső adattárolóra, de annyi felesleges programot rak fel a mobilra hogy csinál 10 fényképet és megtelt a tárhely, fényképezőt meg sokszor nem visz magával.

2018. nov. 3. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szóval amíg 128 gb-os, mindegy?"


Nem.Természetesen lehet kisebb tárhelyű is.

2018. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Márkára és típusra gondoltam, ezek szerint mindegy, hogy samsung evo vagy Sandisk Ultra esetleg más. Köszönöm.
2018. nov. 4. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer már írtam hogy mindegy... Viszont kár abba ilyen komoly kártyát venni, úgysem használja ki sem a tárhelyet, sem a sebességét.
2018. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!