Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo okostelefonokat érdemes...

Lenovo okostelefonokat érdemes venni? Miért igen vagy miért nem és ha érdemes akkor melyek számítanak legjobb vételnek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lenovo A7000 telefonom volt, vigyáztam rá, valahogy mégis sikerült betörnöm a képernyőjét. Szerintem az átlagnál sérülékenyebb volt.
2018. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jó ideje Lenovo telefonom van.

Telefonálásra, netezésre, fényképezésre, rövid videók készítésére használom.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Amíg működik, addig nem cserélem le, hiába jelennek meg az újabbnál újabb mobilok, kütyük.

2018. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom
2018. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
lenovo k6 telefonom van tejesen jó ,szépen fotoz,jol szol.szeretem,nem cserélem le ha nem muszály 1-2 évig az elődje kb 3 évig volt napi használatban ,most már inkább tartalék telefon lett.mert belassult nagyon.
2018. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Ha olcsó telefon kell, akkor Xiaomi.
2018. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!