Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan hallgattok zenét...

Hogyan hallgattok zenét okostelefonról? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
Főleg azok válaszait várom akik sokat telefonálnak, hisz olyankor leáll a zene a mobilon és sok telefonálás esetében zavaró lehet. Melyik zenei streaming szolgáltatást használjátok? (Spotify, Deezer stb.) Az ingyenes vagy a fizetős verziót? Vagy a “jóöreg” pendrive-ról MP3-at?

2018. nov. 4. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
iPhone-om van. Van elegendő mobilnetem. Nincsenek letöltve nekem zenék. Youtube, Music app, Spotify stb. Nem sokat telefonálok, de amikor hívnak nyilván leállítom a zenét. Normális ember mp3-at nem használ!
2018. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Én Youtube Downloadert használok.
2018. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
A Spotify Prémium (fizetős) verzióját használom.
2018. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
YouTuberól töltöm le a zenéket. Musixmatch zenelejátszót használom. Van benn equalizer, lyrics. Olyan régóta használom, annyi dalszöveget adtam hozzá, annyit időzítettem, hogy már nincsenek benn reklámok sem. Egyébként otthon van egy régi hifim, anno édesapám még fél évi fizetésébe került (Külföldön, turbinákat szereltek a cégnél, kisfőnök volt). Buszon, néha munkahelyen egy drágább fülessel. Délutánonként ismerősökkel, autóban egy JBL Flip 4-el.
2018. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Spotify előfizetés, itthon Bluetooth-on hangszóróra ki van téve, amúgy vagy bluetoothos füles, vagy vezetékes. Nem telefonálok közben sokat .

Plusz van még egy 128GB-os SD kártya is a telefonban tele zenével ha offline kell éppen zenét hallgatni.

2018. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Deezer, Spotify, Apple Music régebben. Mostanában Soundcloud.
2018. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
én ha zenét hallgatok,akkor ki keresem számot közvetlen a youtobrol és kész.
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

“Normális ember mp3-at nem használ!”


A Deezer, Google Play Zene 320 Kbps MP3-at használ, az Apple Music pedig “csak” 256 Kbps-os AAC-t...


Szóval ez nem kicsit volt erős! A Spotify is tömörített, 320 Kbps-os OGG formátumban játsza a zenéket.

2018. nov. 5. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is aki egy kicsit normálisabb, az ma már előfizet kemény 1500 ft-ért valamelyik zenei szolgáltatásra (ha gyerek akkor meg a faterja), nem vacakol mp3-ak készítésével meg tologatásával.
2018. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

“aki egy kicsit normálisabb, az ma már előfizet kemény 1500 ft-ért valamelyik zenei szolgáltatásra”


Ez eddig még rendben is lenne, HA!


Én kipróbáltam az Apple Music, Spotify, Deezer Premiumot egyaránt és a keresett zenék kb. 10 százaléka vagy az egyik, vagy a másik szolgáltatáson érhető el csak. Összegezve: Akkor tudnám az összes, kedvenc zenémet hallgatni, hogyha mind a három platformon előfizetnék, az pedig már rettentően macerás lenne, pedig hagyományos pop zenét hallgatok, tehát nem is valami elvont akármit hogy megmagyarázható legyen az, hogy bizonyos számok miért nincsenek fent itt vagy ott.

2018. nov. 5. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!