Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy a telefon...

Mitől lehet az, hogy a telefon töltése alatt megnyílik a saját böngésző app egy kínai oldallal, és mindig ugyanaz?

Figyelt kérdés
Mindig csak a töltés alatt, mindegy, hogy hálózatról töltöm, vagy számítógépről. Mi az összefüggés? Samsung telefonról és böngészőről van szó, az előzményekben valami r.rom=bridg-et látok, sajnos a végét nem tudom megnézni, ez az oldal nyílik meg, mi lehet ez, és hogy tudom kiküszöbölni?
2018. nov. 4. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vírus. Gyári böngésző?
2018. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"az előzményekben valami r.rom=bridg-et látok, sajnos a végét nem tudom megnézni"


Miért is?

2018. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy factory resetet, nem szoftvereset, hanem android recovery módból
2018. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: nekem is vírusgyanús, de lefuttattam egy Malwarebytest és szerinte tiszta a telefonom.


2-es: azért, mert ennyi fér ki a képernyőre, rányomni meg nem akarok, főleg ha tényleg vírus, és amikor látom az oldalt (pl. leszedem töltőről), ez a r.rom csak felvillan, és utána tölti be a kínai oldalt.


3-as: félek, ez lesz a vége, de el akartam kerülni. Inkább a böngészőt törölném, de azt nem lehet. Amúgy gyári böngésző, gyári frissítés, nem nyúltam bele a telefonba, és csak a google play-ről töltöttem appokat, azt is keveset, legutóbb a Listonic és a Musicmaster nevezetűt, azóta mindkettőt töröltem.


Köszi a segítséget, igazából már csak arra lennék kíváncsi, hogy miért pont a töltés ideje alatt jön elő.

2018. nov. 5. 12:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy nem ez a gyári Samsung az alapértelmezett böngésző, mégis ez nyílik meg.
2018. nov. 5. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!