Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsunghoz van aki nagyon ert?

Samsunghoz van aki nagyon ert?

Figyelt kérdés
Gyulolom a Samsung telefonokat de most jelenleg ez van, letoltottem egy alkalmazást amivel képernyővideot tudok csinálni de azt vettem eszre mikor videózok,nem csak a telefonnak a hangját veszi hanem a külső hangot is veszi,peldaul ha megy a zene,felveszi videora de aztis ahogy anya hozzam beszel! Valaki tudna hogy kell beallitani hogy a kulso hang ne hallatszodjon?? Az alkalmazas neve : DU recorder !

2018. nov. 4. 23:47
 1/4 anonim válasza:
76%

Fogd be a mikrofont, vagy vedd némára a mediat.

Egyépként ez nem a samsung hibája, hanem az alkalmazásé.

2018. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

"Gyulolom a Samsung telefonokat"

Mindenkivel így van ez ha nem ért valamihez. Főleg ha ennek ellenére csinálja is.

2018. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az app beállításaiban keress valamit, amivel ki tudod kapcsolni a külső hangforrást.
2018. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szopóroller: letöltöttem megkeresni neked a menüpontot, de nincs ilyen lehetőség. Talán ha kikapcsolod azt a beállításokban hogy "Hangrögzítés", megszűnik a problémád. Sok szerencsét!
2018. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!