Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a biztonsági módot?

Figyelt kérdés

Sziasztok Samsung Galaxy A3-am van (2016-os). Valamiért bekapcsolt ez a bizonyos biztonsági mód és nem tudom kikapcsolni.

Néztem videókat, és egyik sem vált be. Értesítésként felül mindig mutat egy értesítést, hogy ha arra rá megyek és újraindítom akkor le tudom tiltani ezt a módot. Az a gond, hogy ez sem működik és nem tudom miért... Már egy ideje be van kapcsolva, de nagyon zavaró hogy semmit nem tudok csinálni a telefonommal csak a szaros sms-ezésre tudom használni, de nem akarom folyton költeni a pénzt sms-el, ha ott az ingyenes messenger. Visszatérve a problémára, hogyan tudom kikapcsolni? Bárhogy próbálom nem megy. Gyári vissza állítás megvolt, az sem hozott előre haladást! SOS Gyorsan kérlek titeket!?



2018. nov. 10. 00:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!