Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 1 G-ás mobilnetet....

Géza pál kérdése:

Vettem 1 G-ás mobilnetet. Reggelre eltűnt, a telefon eltüntette. Milyen beállításokkal tudnám megakadályozni?

Figyelt kérdés

#mobilnet #maraton 1
2018. nov. 12. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

kapcsold be hogy a wifi az elsődleges adatforgalom, tehát ha érzékel wifi hálózatot amire már fel voltás csatlakozva pl. otthon vagy mekiben vagy akárhol akkor azt használja.


Aztán sokszor egy gombnyomás kikapcsolni az adatkapcsolatot estére.


Meg lehet van olyan app is amiben lehet ütemezni, mikor menjen adatkapcsolat és mikor ne.

2018. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg a frissítéseket csak wifin csinálja azt is állítsd be.
2018. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál.A Google Play-n találtam egy "beállítások"-at .ott volt az "alkalmazások automatikus frissítése" lehetőség,de ott be volt pipázva a "frissítések csak Wifi hálózaton keresztül".Mindenesetre rányomtam a "kész"-re.Remélem jó lesz.Semmilyen más frissítés beállítási lehetőséget nem találtam.Meizu M 2 telefon.
2018. nov. 12. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A rendszerappok frissítését is kapcsold, ki, a tiéden mittudomén hol kell valahol a settingsban.
2018. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!