Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 és S8+...

Samsung Galaxy S8 és S8+ vélemények?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék néhány már ezt a telefont használó véleményére, illetve, hogy megérte-e megvenni az S8/S8+-ot? :D

2018. nov. 12. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi érdekel? Nézz Youtuben tesztet, én most nem fogok itt egy oldalt legépelni, de ha valami érdekel, kérdezz konkrétan.


Összességében egyébként nagyon elégedett vagyok vele. Gyors, jól fényképez, jól használható mindenre ami nekem kell, többek között a DJI Go4 is, ami nagyon hardwerigényes alkalmazás. Samsung Dexszel néha használom filmezésre, vagy a képeim szortírozására. Az akku egy napot gond nélkül bír, a Samsung internet briliánsan működik együtt a Samsung Passal, a hozzá adott AKG fülhallgatók nagyon jók, a kijelző 1. osztály. Ritkán kapcsolom be a gépem, gyakrabban használom a telefonom tartalomfogyasztásra (film, olvasás stb). Bátran ajánlom. Persze, jobb a Note 9, vagy az S9, de nem egetrengető a különbség.

2018. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pontosan ilyenre gondoltam! :)
2018. nov. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!