Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fényképezés-videózás, tehát a...

Fényképezés-videózás, tehát a kamera szempontjából melyik telefon a legjobb az alábbiakból szerintetek?

Figyelt kérdés

Néztem tesztleírásokat is, de őszintén megmondva annyira nem értek hozzá, és nem lett sokkal könnyebb a döntés.

Galaxy J5 2017 16 GB

Galaxy J6 32 GB

Galaxy A5 2017

Galaxy A6+ 32 GB DS

Galaxy A7 DS

Galaxy A8 32 GB



2018. nov. 14. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Igazából a legjobbat szeretném, a lehető legjobb minőségű fotókhoz. Részben munkahelyi okok miatt is éles képekre van szükségem, és ezekből tudok válogatni."


Munkahelyi okok? Hivatalosan akarsz képeket késziteni, vagy lesből törvénytelenül?

Csodát egyik telefontól se várj.

2018. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hivatalosan :D de semmi komoly, csak belsős összejövetelek, találkozók fotózása. Nem akarnak hosszútávon fotóst fizetni, rólam meg tudják, hogy szeretik fotózni, így én kaptam ezt a lehetőséget. Ők sem várnak csodát, csak hogy legyen valami elfogadható dokumentáció ezekről.
2018. nov. 14. 20:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretsz fotózni, akkor érdemesebb lenne fényképezőgépet venni. Egy belépőszintű DSLR/MILC, de még egy jobb kompakt is "csodákra" képes. Lehet mégjobban megszeretnéd a fotózást. (Saját tapasztalat)


Nálam is kb ez a helyzet. Tudják, hogy szeretek fotózni és azt is megtudták, hogy vettem egy gépet. Ha valahova menni kell fényképezni, meg is kérnek rá. Persze nem ingyen. Persze nem ingyen. Munkaidőnek számit, azaz elszámoljuk az órákat. :D Összekötöm a kellemest a hasznossal.

2018. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!