Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg Nokia 2Dual...

Mennyire éri meg Nokia 2Dual Sim mobilt venni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 16. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nokia 5.1, és afelettiek. kínai telefont ne vegyél, hiába olcsóbbak. a Xiaomi például telerakja a hirdetésekkel az telefon appjait, a meizunak meg nincs is hazai szervíze.


A nokia azért jó választás, mert:

- gyári android, azaz nincs felesleges átszabott kezelőfelület

- havi biztonsági frissítések

- legalább 2 új Android verzió

- nem kell szervízbe vinni, annyira jól van megcsinálva

-

2018. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó rosszul tudja, a Meizu-nak van szervíze Magyarországon (Wayteq, Smartos). Ráadásul márkafüggetlen szervízek is foglalkoznak Meizu-k javításával, én egy ilyenben cseréltettem akkut a Meizu telefonomban és korrektül megcsinálták. Ezen kívül amúgy az enyém se látott még szervízt, pedig másfél éves. A Nokiát nem kell szervìzbe vinni, ezen meg jót nevettem, biztos minden egyes Nokia tökéletes :)
2018. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11. Rosszul ir mindent. Egyébként mennyi ideje van a piacon a Nokia? Pár hónap alatt lehet hogy nem romlik el. Xiaomi is tökéletes, van magyar szervize, és léptem nyomon jön rá a frissités.

Nem is vettem észre hogy tele lenne hirdetésekkel, ez is hülyeség.

2018. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Maga a Nokia is kínai márka lett (mióta Androidos mobilokat gyárt)

2. Kínai és kínai márka között is, ég és föld a különbség, nem egy gyártó, jó minőséget tud felmutatni (és már a Huawei is belépett a drága készülékek gyártói közé, már ők készítenek iPhone rivális modellt, hasonló áron)

3? Xiaomi és Meizu mobilok, az elmúlt években nagyon feljöttek és Magyarországon is van szervízük (és erre rátesz az is, hogy iPhone-t is lehet venni szervíz nélkül, ha valaki nagyon olcsón szeretné megvenni).

2018. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!