Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ID-val van problémám...

Huawei ID-val van problémám tobbi lent?

Figyelt kérdés
Na az lenne a problema hogy van egy huawei okoskarkotom es ahhoz hogy az működjön es kiirja az idot rendesen meg minden ahhoz kell egy huawei band nevu alkalmazas amit le is toltottem(regebben a telefonomon mar mukodott csak telefon elromlott ezert a tableten probalkozom) es be kellet lepni a huawei id ba. Es erre akartam regisztralni mert az elozo fiokom jelszavat elfelejtettem de amikor beirtam az email cimem es nyomtam hogy tovabb allandoan azt irja ki hogy adatok lekerese sikertelen probalja meg kesobb. Most mit csinaljak ez nelkul nem jo az oram...

#Huawei #karóra #huaweiid
2018. nov. 16. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ugyanazt az email címet adtad meg, mint az előző fiókodnál, akkor ez a probléma
2018. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem masikat adtam meg es mar előtte is kiirja ezt
2018. nov. 17. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... Huawei
2018. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!