Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes leváltani az LG G3-as...

Érdemes leváltani az LG G3-as telefonomat?

Figyelt kérdés

Honor 10-et, S8-at, A8-at, Xiaomi mi 8-at nézegettem helyette


Viszont ahogyan néztem a paramétereket, alig jobbak valamivel ezek a telefonok mint a G3. Hiába van köztük 3-4 év különbség.

Például a kijelző az S8 mellett még mindig G3-nak a legszebb.


Ha a megapixeleket nézem, akkor is még mindig középmezőnyben van az LG. Viszont ilyen téren nem értek hozzá. Van különbség megapixel és megapixel között is? Tehát az én LG G3-am 13 megapixeles kamerával jobb képeket csinál mint az S8 aminek 12 megapixele van? Mert nem hiszem el hogy a 4 éves telefonom jobbat csinálna mint egy csúcskategóriás sokkal újabb Samsungé.


Játszani nem szoktam. Inkább a fotózás a lényeg számomra és az alap dolgok (youtube, snapchat, messenger, instagram).



2018. nov. 19. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így voltam amikor legutóbb váltottam a Nexus 5X-t, hogy nincs olyan jelentős változás legalábbis így specifikációkban.

De használatban jelentősen jobbak már a mai flagship-k, a gyorsabb tároló miatt jelentősen gyorsabban nyitják meg az app-kat, a több RAM miatt több app-t képesek a memóriában tartani, az új SoC-k kevesebbet fogyasztanak és a hőtermelésük is kisebb.

Kamera téren nincs valami nagy előrelépés az tény, de attól függ hogy honnan nézzük.G3-nál jelentősen jobb volt a G4 is ilyen téren, ma meg csak egy kicsivel jobb egy G4-nél egy S8 szóval ebben mindenképpen javulás van a G3-tól mérve.(de alapvetően csak éjszakai képekben van javulás)

A szempontokat figyelembe véve jó választás a Mi 8 és az S8 is, a többit kizárnám.

A 2 közül értelemszerűen azt amelyik megfelel számodra, az S8-n van jack, kicsit jobb a kamerája és a kijelzője is jobb.

Mi 8 jelentősen erősebb, rendszersebességben biztosan gyorsabb, és van több memóriával rendelkező változata is így jelentősen időtállóbb mint az S8.

2018. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!